Barista Chardonnay

€10,45
Prijs incl. 21 % btw (21%) €1,81
uw keuze
Op voorraad
1
Productgegevens

Barista Chardonnay

Wijnland: Zuid-Afrika, West-Kaap
Wijngaarden: De Barista Chardonnay wordt geproduceerd in de koele klimaatzones van Stellenbosch, een regio die bekend staat om zijn uitstekende chardonnay-druiven. Deze wijngaarden profiteren van de frisse bries van de Atlantische Oceaan, die zorgt voor langzame rijping en complexe smaken.
In de kelder: Na de oogst worden de druiven zorgvuldig geperst en vergist in Franse eikenhouten vaten. Deze rijping op eikenhout geeft de wijn zijn kenmerkende subtiele vanille- en boterachtige tonen.
Type wijn: Dit is een elegante witte wijn, gemaakt van 100% chardonnay-druiven. Het is een wijn die zowel frisheid als diepte biedt, perfect voor verschillende gelegenheden.
Kleur: De wijn heeft een prachtige, glinsterende goudgele kleur met een lichte groene tint, wat duidt op zijn frisse karakter.
Geur: In de neus onthult de Barista Chardonnay aroma's van rijpe perziken, sappige abrikozen, en een hint van citrusvruchten, vergezeld door subtiele geuren van vanille en geroosterde amandelen door de houtlagering.
Smaak en afdronk: Bij de eerste slok proef je een explosie van fruitige smaken zoals perzik, appel, en citrus, gevolgd door de rijke, romige textuur van boter en een vleugje vanille. De wijn heeft een mooie balans tussen zuurgraad en volheid, met een aanhoudende, verfrissende afdronk.
Serveertemperatuur: Serveer deze chardonnay het best licht gekoeld, bij een temperatuur van 10-12°C, om de smaken optimaal tot hun recht te laten komen.
Houdbaarheid: Hoewel deze wijn heerlijk is om jong te drinken, kan hij ook nog enkele jaren worden bewaard. Bij goede opslag kan de Barista Chardonnay tot 3 jaar rijpen, waarbij de complexiteit van de smaken verder toeneemt.
Food pairing: Deze veelzijdige wijn past uitstekend bij diverse gerechten zoals gerookte vis, frisse salades, antipasti, romige pasta’s met Parmezaanse kaas en pesto, en gegrilde kip. Ook heerlijk bij een lichte aardappelpuree met citroen.

Wijnweetje: Chardonnay is een van de meest aangeplante en veelzijdige druivensoorten ter wereld. De smaak van de wijn kan sterk variëren, afhankelijk van het klimaat en de productiemethoden, waardoor het een favoriet is onder wijnmakers en wijnliefhebbers wereldwijd.

©by Mundi Vinum

Bewaar dit product voor later
Heeft u vragen?
Barista Chardonnay

B-3060 GIN THIR(S)TY SIXTY (Bertemse gin)

bertemse gin b-3060 beitem kopen online wijnhandel leuven herent mundi vinum

B-3060 GIN

THIR(S)TY SIXTY

Bertem = (Bertem, Korbeek-Dijle en Leefdaal 3061)

 

Deze Bertemse gin is ontstaan door een mooie collaboratie tussen:

• producent Toni (by FDW Brands) ook gekend van Belgin
• Fred van wijnhandel Mundi Vinum, gepassioneerd door Zuid-Afrikaanse wijnen, werkt ondertussen ook reeds bijna 12 jaar in Restaurant Bertem Brug als zaalchef
• De creatieve geest van Pascale van Atelier P voor het ontwerp

Deze 3 musketiers hebben een sterke band met Bertem en brachten deze lokale gin uit als streekproduct met als belangrijkste doel Bertem op de kaart te zetten en de plaatselijke verenigingen te steunen om hun goede doelen op te zetten. Daarnaast hopen ze dat dit mensen terug samenbrengt in deze harde tijden.

De ‘silhouetten’ in het ontwerp verwijzen hiernaar en zijn geïnspireerd op de verscheidenheid van mensen en de vele kleurrijke karakters die onze samenleving telt. In de naam verwijst de B naar Bertem en de 3060 naar de postcode ervan. In het ontwerp vind je ook wat verwijzingen terug naar de deelgemeenten van Bertem : Korbeek-Dijle, en Leefdaal met haar aparte 3061 postcode.

Dit is slechts het begin van deze kruisbestuiving ….
ze hopen nog gelijkaardige acties op poten te zetten.
Wordt vervolgd….

Type : klassieke gin gemaakt van 17 botanicals

B-3060 Gin is ambachtelijk gemaakt met een meesterlijke combinatie van de beste 17 zuivere en natuurlijke botanicals vanuit de ganse wereld inclusief fijn kruidige Belgische hops voor een perfecte smaak. Deze 17 fijne kruiden en specerijen worden gedistilleerd in een traditionele Belgische koperen ‘alambiek’.

* De meesterlijke combinatie van botanicals zijn jeneverbes, bergamot, koriander, citroenschillen, kaneel, sinaasappelschillen, kruidnagel, limoen schillen, engelen wortel, kardemon en vanille, en dan zijn er nog een paar botanicals die we liever niet meedelen om ons recept toch wat geheim te houden 😉

* B-3060 Gin is met zijn zachte, complexe kruidige en lichte citrus smaak een perfecte keuze voor Gin met Tonic (gebruik bij voorkeur een neutrale tonic om van de smaak van onze gin ten volle te kunnen proeven)

* Onze gin is ondertussen ook door Straffe Streek officieel uitgeroepen tot streekprodukt

U kunt deze gin kopen in deze webshop van Mundi Vinum, Louis Delhaize Bertem, Bier-en Wijnhuis Bertem, Delhaize Terbank Heverlee, Carrefour Herent en Kristelines Leefdaal

Voor een leuke combinatie van onze gin met bloemen zorgt Bloomdesign uit Bertem met een leuke creatie voor moederdag

Xocolata uit Bertem is momenteel een recept aan het uitwerken voor een praline die tegen vaderdag zal uitgebracht worden, het idee voor een lekker ijsje of sorbet in combinatie met onze gin is nog even aan het rijpen…

Wordt vervolgd….

B-3060 Thir(s)ty Sixty Bertemse gin
B-3060 Bertemse gin in een geschenkzakje
Ontwerp door Atelier P uit Bertem
bertemse gin bertem b-3060 kopen
Klik op bovenstaande foto voor onze verdelers